• Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • +420 606 613 938

Půjčovna hausbótů Slapy

V nabídce hausbóty pro 4 a 6 osob


Bez nutnosti průkazu VMP, stačí věk min. 18 let. 

Hausbót: nejlepší volba pro vaši dovolenou

Nezabývejte se při plánování své dovolené tím, jak daleko to budete mít k vodě, zda vám bude vyhovovat pláž nebo sousedé v kempu. S hausbótem budete na vodě pořád. Loď bude vaší ložnicí, kuchyní, terasou i koupacím molem. Dopraví vás na místa, kam se po souši nikdo nedostane a kde můžete nerušeně rybařit nebo sbírat houby. Na palubu pohodlně nalodíte kolo a užijete si krásy povltavské krajiny z vody i ze břehu. Rezervujte si svůj termín! Těšíme se na vás na vodě.

Slapy, Kamýk, Orlík

V soukromí, jaké vám žádný hotel nenabídne, můžete po vodě prozkoumávat nádhernou povltavskou krajinu středních a jižních Čech a přitom se bavit všemi letními aktivitami. K zapůjčení hausbótu nepotřebujete žádné řidičské oprávnění, pouze dva platné průkazy totožnosti a věk nad 18 let.

Před vyplutím budete proškoleni z pravidel Řádu plavební bezpečnosti a osvojíte si dovednosti potřebné k ovládání plavidla na vodě. S sebou si vezměte vlastní lůžkoviny nebo spací pytle, množství potravin nepodléhajících rychlé zkáze a odpovídajících délce plavby, pitnou vodu, utěrky, ručníky, rybářské náčiní, repelent. 

www.pujcovnahausbotu.cz
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Telefon: +420 739 57 10 10