• Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • +420 606 613 938

Camping Vranovská pláž

Kemp roku 2014!

Ubytování snad všeho druhu u Vranovské přehrady – penziony, mobilheimy, chatky, kemp ……

 Aktivní dovolená na Vranovské pláži

Sport, pohyb, adrenalin, zážitky. Přímo v kempu se snažíme během letní sezóny pravidelně pořádat sportovní akce, turnaje, cvičení, ale i akce pro odvážnější dobrodruhy.

Přírodní koupání v přehradě jen několik metrů od stanu nebo chatky, není jedinou výhodou našeho kempu. Především děti se mohou vyřádit na tobogánu, který je zdarma.

K dispozici je půjčovna lodiček, šlapadel, kánoí a kajaků. Novinkou jsou i lodě poháněné elektromotorem. Vranovská přehrada je jedna z mála na jižní Moravě, kde jsou příhodné podmínky pro windsurfing. Vybavení si u nás můžete zapůjčit. Pro začátečníky jsme otevřeli školu windsurfingu. Máme i dětská surfová prkna! Pokud zatoužíte po dobrodružství pod vodní hladinou, můžete zkusit potápění. Ještě jsme vás nepřesvědčili, že toto může být nejlepší dovolená u vody v ČR?

Hřiště, sport i sauna, volejbal, masáže, adrenalinové zážitky , půjčovna kol, posilovna, paintball, lanový park, …..

Pořád málo adrenalinu? Pak osedlejte trojkolku Trikke a vyzkoušejte vzrušující jízdu náročným terénem. Kdyby taková jízda byla přeci jen trochu divoká, můžete si půjčit elektrokolo a projet si některou ze stezek v Národním parku Podyjí.

Turistika v přírodě a cykloturistika

Vranovsko je jako stvořené pro pohyb v přírodě. Když zvolíte kratší procházku po stezkách kolem Vranova nad Dyjí, odměnou vám budou romantické výhledy do krajiny, na přehradu a Vranovský zámek. Na delší túry do národního parku můžete vyrazit dokonce s průvodcem, takže vám neunikne nic z historie Vranovska a neminete ani žádné z úchvatných (a někdy utajených před očima běžných návštěvníků) míst, tolik obdivovaných znalci Podyjí.

Vranovsko je čím dál oblíbenější mezi příznivci kol a cykloturistiky. Zachovalá příroda, venkovská krajina a stále neobjevené stezky čekají na vás. Abychom zlepšili komfort našich návštěvníků, zřídili jsme půjčovnu kol, takže už si nemusíte dělat starosti s jejich přepravou.

Znojemsko je vyhlášenou vinařskou oblastí a v Podyjí se pěstují ta nejlepší vína. Takže až budete putovat národním parkem, ať už pěšky nebo na kole, zdejší víno určitě musíte ochutnat. Jak nejlépe vstřebat charakter zdejší krajiny, než v dobře vychlazeném poháru vína?

Pro děti hlavně zábava

5x týdně pořádáme bezplatné animační programy speciálně pro děti. Tanec, zpěv nebo zumba je jen malá ukázka. Vodní radovánky pro děti, jako je tobogán, waterball, nebo vodní fotbal, jsou přesně tím, co by měla být aktivní dovolená s dětmi. Děti nepřijdou zkrátka ani v případě adrenalinových zážitků. Mohou u nás vyzkoušet dětský bungeejumping!

E-mail:recepce(at)vranovska-plaz.cz

Telefon:+420 515 291 291 (květen - září)

Fax:+420 515 224 783 (květen - září)

Mobil:+420 724 101 725 (celoročně)

Facebook: Camping.Vranovskaplaz

http://www.vranovska-plaz.cz/