• Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • +420 606 613 938

Hotel Hrazany

Wellness a relax hotel s ideální polohou v krásné přírodě, nad Slapskou přehradou, nedaleko Sedlčan, v sousedství keltského oppida.


Na polosamotě, kde z jedné strany sousedí s lesem a z druhé strany má vlastní pozemky, převážně louky, tedy ideální poloha
pro bezpečný pohyb dětí a klidný relax dospělých. Příjemný pobyt se zázemím.

Ubytováni můžete být ve dvoulůžkových pokojích a nebo apartmánech s možností přistýlky, každý pokoj s vlastním sociálním zařízením, a nebo v bungalovech, také každý s vlastním sociálním zařízením. U hotelu máme vlastní parkoviště, které je v těsném sousedství překrásné vyhlídky na přehradu. Hosté mohou využít služby hotelového wellness klubu – vířivka, parní sauna,  infra sauna, solárium, oxygenoterapie a masáže. Standardně je v hotelu k dispozici plazmová TV pro sledování nejen sportovních přenosů, billiárd, šipky, minigolf, stolní tenis, pit-pat, sportovní hřiště (volejbal, nohejbal) a koupání. V nabídce hotelu nechybí ani plně vybavené konferenční místnosti, které mají kapacitu 35 a 20 osob. V objektu hotelu je stálá prodejní výstava obrazů malířky Evy Růtové.

Hotel Hrazany - kontakt

Presspoint s.r.o. 
Hrazany 11, 264 01 Sedlčany
Tel.: 318 864 128
Mobil: 602 288 755


e-mail: info(at)hotelhrazany.cz

http://www.hotelhrazany.cz

Pojedete-li podle navigace, zadejte: HRAZANY-RADÍČ-SEDLČANY