• Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • +420 606 613 938

Resort Devět Skal - Orea

V chráněné krajinné oblasti Žďárských vrchů u Milovského rybníka se nachází Orea Resort Devět Skal.

Hotelový komplex byl postaven vedle původního turistického hotelu pana Chocholáče - dnes zrekonstruované Milovské restaurace.Ubytovat se můžete v komfortních pokojích s balkónem a nádherným výhledem. O gurmánský zážitek se postará náš šéfkuchař a jeho tým v hotelové restauraci 9 skal. Zasloužený odpočinek si můžete dopřát ve wellness centru s bazénem a saunou. Pro sportovní nadšence se v resortu nachází hřiště a volné travnaté plochy pro různé druhy sportů. Sousedící Milovský rybník je vhodný k rekreačnímu koupání a rybolovu. Hotel je držitelem certifikátů baby friendly a pet friendly a zaručuje tak pohodlí pro děti i chlupaté mazlíčky. V celém hotelu je Wi-Fi připojení k internetu zdarma.

Resort Vám nabízí i širokou nabídku konferenčních prostor a je dobře dostupný ze všech koutů republiky. Vzdálenost od Prahy je cca 180 km, od Brna cca 90 km. Doporučená trasa z D1: EXIT 119 - směr Žďár nad Sázavou, Nové Město na Moravě, Sněžné, Milovy.

Proč Orea Resort Devět Skal?
lokalita u Milovského rybníka
wellness centrum s bazénem a saunou
hřiště a travnaté plochy pro různé druhy sportů
konferenční prostory
certifikáty kids friendly a pet friendly
o letních a zimních prázdninách animační programy nejen pro děti
bezplatné Wi-Fi

Milovský rybník

Nachází se v údolí řeky Svratky pod hlavním hřebenem Devíti sklal (836 m). Kolem rybníka prochází zeleně značená cesta spojující okolní kopce Dráteničky (775m) a Čtyři palice (732m). Zdejší areál je významným rekreačním střediskem Novoměstska s kempem, pensiony a hotelem Devět skal, který vytváří zdejší dominantu.

Služby: občerstvení v kiosku, půjčovna loděk v kempu, minigolf u hotelu Devět skal. V blízkosti několik restaurací, hotelů a penzionů.

Orea Resort Devět Skal ***
Sněžné - Milovy 11, 592 02 Svratka
Tel.:+420 566 585 541 - Rezervace
Tel.: +420 566 585 111

Email: 9skal(at)orea.cz

www.resortdevetskal.cz