• Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • +420 606 613 938

LODĚ-LIPNO

Pronájem hausbotů bez kapitánských zkoušek.

Půjčovna obytných plavidel: LODĚ-LIPNO.CZ

V sezóně 2018 super novinka pro rybáře - čtěte dál. 

Půjčovna nabízí k vypůjčení dva moderní, plně vybavené hausbóty, se kterými můžete plout téměř kdekoli po lipenském jezeře a užít si neopakovatelné zážitky, romantiku i dobrodružství. Plavidla jsou vybavena ledničkou, kuchyňským koutem, sprchou s teplou vodou, chemickým WC atd. Lodě jsou konstruovány pro minimálně dvoučlennou plnohodnotnou posádku, ale na úkor komfortu se zde vyspí 6 osob. Nepotřebujete žádné kapitánské zkoušky ani žádné zkušenosti. Sezóna u nás začíná každoročně 1.5. a končí 30.9. nebo podle počasí i déle.

Mateřský přístav: LANDAL MARINA LIPNO NAD VLTAVOU

Pro sezónu 2018 jsme pro vás na Lipenském jezeře připravili novinku, kterou ocení zejména milovníci rybaření a všichni kdo neví, čím své rybáře potěšit třeba k narozeninám. Hausbóty na Lipně je možné vybavit gumovým člunem s elektromotorem - skvělé pro samotné rybaření, na zavážku návnad apod. Příplatek za gumový člun s elektromotorem je 900 Kč / den. Pokud máte v rodině vášnivého rybáře a chtěli byste hausbót s gumovým člunem využít jako dárek / zážitek, pak můžeme loď zásobit univerzálním krmením (halibut pelety) v libovolném množství :-)

KLUB: 7% sleva na poskytované služby. Jak uplatnit slevu: držitel členské karty odešle mail s kartou v příloze na info(at)lode-hluboka.cz nebo info(at)lode-lipno.cz  a zpětně obdrží mail se SLEVOVÝM KÓDEM, který zadá v objednávkovém formuláři.

Yachtboom CZ s.r.o., Kněžskodvorská 565, České Budějovice
www.lode-lipno.cz
info(at)lode-lipno.cz

Tel.: +420 603 283 424