• Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • +420 606 613 938

Yachtmen

Yachtmen Chater s.r.o., 

Pronájem lodí, kapitánské zkoušky.

Loď pro svou dovolenou nebo sportovní plavbu najdete ve Vyhledání lodě nebo v Nabídce Last minute na stránkách www.yachtmen.cz. S výběrem Vám rádi osobně pomůžeme u Vás nebo v naší kanceláři v Praze na Císařské louce 599, mapa. Na lodě Last minute slevy 30% až 40%.

Charterovou agenturuYachtmen charter založil Ing.Jiří Altman v roce 2013, naší snahou je poskytovat rychlé a spolehlivé služby při zprostředkování pronájmu lodí po celém světě i u nás. V naší nabídce jsou i další služby, jako je pojištění lodí, pojištění kauce při charteru, prodej lodí a vybavení. Naše firma prosazuje také plachetniceSkippi 650, které v současné době vyrábí polská firmaScandinavia yachts. Kromě plachetnic vyrábí tato firma motorové člunyScandinavia 950, vhodné pro naše vody.
   Máme mnohaleté zkušenosti s plavbou po mořích a vnitrozemských řekách a jezerech. Poprvé jsem vstoupil na jachtu asi ve čtyřech letech, ale v kajutě jsem se bál, protože tam byla tma. První plavidlo jsem si postavil ve 13 letech a plavil se s ním po Slapské přehradě. Potom následovala plachetnice třídy Pirát a moje oblíbená třída Fireball, na které jsem závodil od roku 1973 až do roku 2008 a několikrát stál na stupních vítězů na MČR. Objezdili jsme snad všechny přehrady a jachtařské revíry u nás. Závodili jsme také na mezinárodních mistrovstvích ve Francii, Holandsku, Belgii, Itálii a Slovinsku. 
  Námořnímu jachtingu jsem propadl hned po otevření hranic. Věnoval se charterovým plavbám jako kapitán, plavil se po většiněmoří v Evropě a jednou přeplulAtlantik. Pravidelně se náš team účastní námořních regat jako je Česká námořní rallye nebo Velikonoční regata. 

KLUB: slevy 5% na všechny služby, dárkové a slevové poukazy, individuální přístup a zajištění dovolené pod plachtami na přání.

Yachtmen Chater s.r.o.

Nad Přehradou 408

Praha 10, CZ 109 00

Telefon: +420 606 351 536

www.yachtmen.cz

e mail : info(at)yachtmen.cz